هشدار: در استفاده از جاسوس‌ افزار «قلم برتر» احتیاط کنید!

چند روز پیش که توییت 👆 بالا رو دیدم، آخ خیلی دردم گرفت، چون مثل این بود که دوباره نمک پاشیدن روی زخم‌های قدیمی من! دقیقا همین چند سال پیش بود، که نسبت به محصولات خبیثانه، خطرناک و انحصاری موسسه فرهنگی و هنری ایران و عرب یا همان نرم‌افزاری مریم یا مریم سافت داشتم بهContinue reading “هشدار: در استفاده از جاسوس‌ افزار «قلم برتر» احتیاط کنید!”

۰-محمدرضا حقیری: پرندهٔ پرونده ساز

پیشگفتار جناب حقیری!بارها مشاهده کردم که شما و سایر اعضای آن قبیله، پیوسته دارید بنده را چپ و راست پرونده‌ساز خطاب می‌کنید😊. با خودم گفتم خوب چرا که نه! بزار این وسط اصلا پروندهٔ خودم را هم درست کنم و تمام مسئولیت‌های کارها و حرف‌های خودم را هم بپذیریم، دقیقا مطابق با همان انتظاری کهContinue reading “۰-محمدرضا حقیری: پرندهٔ پرونده ساز”

توضیحی درباره رفتار و عملکردم/روانشناسی معکوس

پیشگفتار هدف از این مطلب پاسخگویی به سوالات زیر است: گواهی رفع مسئولیت 🙂 نوشته‌ٔ زیر، فقط و فقط حاوی تجربیات و نظرات و حرف‌های شخصی من از گذشته تا هم‌اکنون است و هیچ دلیلی ندارد که شما حتما با من هم نظر باشید و یا نباشید!. رسالت شخصی من اشتراک گذاری دانش ، تجربهContinue reading “توضیحی درباره رفتار و عملکردم/روانشناسی معکوس”

ایراناشسیم: جنبشی برای ترویج نفرت‌پراکنی و بازتولید خشونت در فضای مجازی

ما ایرانیان از معدود ملت‌هایی که هستیم که نیاز به دشمن نداریم، چون هر کس می‌تواند با رقصاندن ما به مطامع و اهداف خودش براحتی برسد. ما نیز بارها نشان داده‌ایم که آماده‌ایم تا به مجرد کمترین صدای سازی به رقص در آییم.غم‌انگیز است که ما بندرت توانایی تشخیص و مقابله صحیح با تهدیدها راContinue reading “ایراناشسیم: جنبشی برای ترویج نفرت‌پراکنی و بازتولید خشونت در فضای مجازی”

۱۳-دانیال بهزادی: صرفا جهت اطلاع مسوولین و همکارانم در امنیت اطلاعات سپاه🐱‍👤

نظر به اینکه آنچه منتشر می‌گردد در ظاهر امر با بحث امنیت ملی کشور در ارتباط می‌باشد و بخاطر وجود پاره‌ای ابهامات و مخصوصا از همه مهمتر بخاطر نداشتن جایگاه و صلاحیت لازم برای اظهار نظر کردن در مورد این موضوع، اینجانب محمد صالح سوزنچی این ادله و مستندات را بصورت مختصر و مفید درContinue reading “۱۳-دانیال بهزادی: صرفا جهت اطلاع مسوولین و همکارانم در امنیت اطلاعات سپاه🐱‍👤”

۱۲-دانیال بهزادی:روایت‌های دروغین من از انجمن و انتخابات آن

منبع اصلی: اینجانسخه فریز شده: اینجا در اسفند سال ۱۳۹۳، جلسه‌ای با حضور جمعی از اعضای اجتماع کاربری نرم‌افزار آزاد ایران در ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که در جریان آن، سندی مبنی بر درخواست اجتماع برای ایجاد بنیادی غیرانتفاعی با حمایت و بدون دخالت سازمان فناوری اطلاعات برای نرم‌افزار آزاد نوشتهContinue reading “۱۲-دانیال بهزادی:روایت‌های دروغین من از انجمن و انتخابات آن”

۱-سالار کابلی: مثل او و دوستانش نباشید

انگل‌های سمی و نفرت‌انگیز! این دسته افراد آدم‌های بسیار فریبکار و عوام‌فریبی هستند که دقیقا می‌دانند به دنبال چه هستند و اصلا برایشان اهمیتی ندارد که در راه به دست آوردن آن، منافع شما نادیده گرفته شود. آنها می‌توانند بسیار کاریزماتیک باشند و حتی طرفداران زیادی هم داشته باشند. این افراد نمک در چشم وContinue reading “۱-سالار کابلی: مثل او و دوستانش نباشید”

اطلاعیه:کمپین کلاهبرداری قلم اختصاصی ویکی‌پدیای فارسی و ۱۶ نکته

از رنجی که برده‌ایم و گردابی که بدان رسیده‌ایم! به روزگاری که عده‌ای دلسوزانه در حال تلاش برای تغییر «شرایط موجود» بودند، عده‌ای دیگر سودجویانه مشغول استفاده از «شرایط موجود» شدند. کسانی که آرزوها و آرمان‌های مردمی رنج‌کشیده را به باد فنا می‌دهند و حتی گستاخانه به آنان فخر هم می‌فروشند. آنانی که مصیبت‌ها وContinue reading “اطلاعیه:کمپین کلاهبرداری قلم اختصاصی ویکی‌پدیای فارسی و ۱۶ نکته”

لذت خداپرستی در هستی بدون خدا

جهانی را فرض کنیم بدون خدا. فرض محال که محال نیست. هستی بی‌صاحب است. از بد حادثه انسان مقیم دنیاست و هیچ کس آن بالا نیست که انسان به آن تکیه کند یا نکند. خودمان هستیم و خودمان. پیرامون ما پر از درد است و رنج. می‌شود به جنگ برخی دردها رفت و شکستشان داد،Continue reading “لذت خداپرستی در هستی بدون خدا”