اطلاعیه:کمپین کلاهبرداری قلم اختصاصی ویکی‌پدیای فارسی و ۱۶ نکته

از رنجی که برده‌ایم و گردابی که بدان رسیده‌ایم!

به روزگاری که عده‌ای دلسوزانه در حال تلاش برای تغییر «شرایط موجود» بودند، عده‌ای دیگر سودجویانه مشغول استفاده از «شرایط موجود» شدند. کسانی که آرزوها و آرمان‌های مردمی رنج‌کشیده را به باد فنا می‌دهند و حتی گستاخانه به آنان فخر هم می‌فروشند.

آنانی که مصیبت‌ها و بحران‌های اجتماعی را به چشم فرصتی منفعت طلبانه می‌نگرند و آینده جامعه‌ای را به گرداب تباهی خویش می‌کشند. آنان که دیروز و امروز و آینده ایران را ویران کرده‌اند. و اینچنین است که تا هنگام مقابله عمومی با این عده، هیچ تغییر و بهبودی حاصل نمی‌شود و هر روزمان بدتر از دیروزمان است.


۱۶ نکته مهمی که می‌بایست درباره
پروژه کلاهبرداری فونت اختصاصی ویکی‌پدیای فارسی بدانید

چند سالی است که از شروع کمپین یا پروژه کلاهبرداری قلم یا همان فونت اختصاصی ویکی‌پدیای فارسی می‌گذرد. افرادی که این کمپین را براه انداخته‌اند مدعی هستند که این کمپین کارش تمام شده است، اما با این وجود هنوز تکلیف خیلی از مباحث آن همچنان روشن نشده است:

[tweet https://twitter.com/Hamed/status/1259037760234676224 hide_thread=’true’ lang=”fa”]

درباره این پروژه بنده حرف‌هایی زیادی دارم که می‌بایست آنها را بازگو می‌کردم، اما خوب همواره پای یکسری مباحث دیگر چون وسط بودند من صلاح نمی‌دانستم که آنها را بصورت شفاف بیان سازم، چون در آن زمان هیچ تفاوت خاصی حاصل نمی‌کرد چون این دوستان تمایل عجیبی داشتند که کلاهبرداری خود را به انجام برسانند.

همین چند وقت پیش برخی از حامیان و دوستان در اقدامی دیگر مجدد دست به مطالبه‌گری و پرسشگری زدند که جناب آقای بهداد عابدی در پاسخ به آنها، طبق روال گذشته خود با مظلوم‌نمایی و منت «ای آمدم ثواب کنم، کباب شدم» بار دیگر یکسری از خزعبلات واهی خودش را به نوعی دیگر بزک کرده و آنها را بدین شکل که در زیر مشاهده می‌کنید به عنوان آخرین توضیحات و توجیهات خودش منتشر می‌کنند.

[tweet 1259211962212286466 lang=”fa”]

[tweet 1259211962212286466 lang=”fa”]

نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند.

جناب آقای بهداد عابدی! با این مقدمه خاستم به اطلاع شما برسانم دیگر سکوت را بر خودم جایز نمی‌دانم. به همین خاطر قصد دارم به پیرو آخرین ادعاها و اظهاراتی که شما که در این سند مطرح ساختید، بنده ۱۶ مورد از نکات مهم آن را که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید را با ادله کافی شفاف‌سازی و اطلاع رسانی کنم.

[tweet 1200702125065613313 lang=”fa”]

اما از آنجایی که شما در سند مذکور اعلام کردید که امکان دارد بعدا هر چه بیاد بیاورم، آنها را نیز اضافه خواهم کرد. دیدم ما که این همه صبر کردیم، بزار یک فرصت دیگه هم به شما بدیم شاید با نگاه انداختن به محتوای این صفحه یهویی احساس کردید که چیزهایی به یادتان آمده که باید به آن سند اضافه کنید. البته در اوج ناامیدی بسی امیدوارم که این سری حرف‌هایتان مثل این اظهار پشیمانی با عملکرد‌تان مطابقت و همخوانی داشته باشد.

[tweet 1282067810387210240 hide_thread=’true’ lang=”fa”]

به همین خاطر به محض اطلاع‌رسانی شما از این مطلب، جنابعالی ۴۸ ساعت فرصت دارید که درصورت تمایل و برای آخرین مرتبه سعی خودتان را کرده و آن سند را مورد بازنگری قرار دهید. همچنین ۷۲ ساعت نیز فرصت دارید که رفتار حرفه‌ای رفتار کرده و از دست پشیمانی خلاص شوید، فقط کافیست کلیه مطالبات اینجانب را که در توییت بالا مشخص است را با کمی تغییر به انجام برسانید. یعنی بجای تکلیف مابقی پول، می‌بایست کل مبلغی را که از طریق کمپین PFONT.ir از من و مردم کلاهبرداری کردید را بهمراه سایر مستندات مثل قرارداد را به اینجانب تحویل نمایید.

درضمن اصلا و ابدا نیازی نیست که شما نگران چیزی شوید، همین که طی این هفت سال مسئولیت‌پذیر بودید و قبول زحمت کردید، برای همه ما کفایت می‌کند. دیگر وقتش رسیده که اجازه بدید یکی مثل بنده، مسئولیت این امر را بر عهده بگیرد، چون در غیر این مجبور است که مسئولیت پاکسازی کلاهبرداران، منافقان و آشوب‌طلبان را بر عهده بگیرید.

به هر حال صریحا به عرضتان می‌رسانم که نوع خبرهای آینده، رسما بستگی به انتخاب شما دارد، لذا برای درک بهتر این موضوع، به شما پیشنهاد می‌کنم که حتما به اینجا و اینجا سری بزنید و از همه مهمتر به صفحات بعدی همین مطلب خوب نگاه بیندازید، تا شاید اینها بتوانند به حافظه شما کمک کنند که خوب متوجه نقش خودتان در… بشوید😉.

حرف آخرم اینکه که من این مجموعه توییت‌های انتقادی شما را هم خوب مطالعه کردم. خدایی اصلا بهت نمی‌خوره که بخوای از یک شخصی(رفیقت) که طی این مدت همواره تمام سعی‌ و تلاشت را میکردی که ازش پشتیبانی و حمایت کنی را اینطوری به باد انتقاد ببندید و ای کاش حداقل در اکانت ماستودون خودتون هم یه چند تایی از همین انتقاد‌ها رو بصورت مستقیم به خود ایشان مطرح می‌ساختید که آدم باورش شود که آره… و دیگه بهتون شک نکنه که دارید سیاه نمایی می‌کنید😉.

بگذریم… ولی خوب دقت کن ببین این رفیق انگلت، آخرش با همین مسخره بازی‌های من الان کارش دقیقا به کجاها رسیده! . پس شما خیلی مواظب خودت باش! . چون این اتفاقات منو یاد یک انگل دیگری می‌اندازد که چند سال پیش یهویی یادش می‌افتد که جامعه مشکل فونت فارسی داره و بطور عجیبی احساس مسوولیت می‌کند تا کاری انجام بدهد. بگونه‌ای که بقول خودش نه بلد بود کاری انجام دهد نه میدانست اصلا چی به چیه! اما به یکباره با بمب فونت ایران (دامون خانجانزاده) و به بهانه ویکی‌پدیا ظهور کرد تا مثلا فونت آزاد تولید کند.

جناب آقای بهداد عابدی!
این مطلب از طریق توییت زیر به شما اطلاع‌رسانی شده و فرصت شما دقیقا از همین تاریخ آغاز می‌شود. لازم به تذکر است در صورتی که نیاز پیدا کردید هر صحبتی را با اینجانب در خصوص این مطلب در میان بگذارید، حتما از طریق بخش کامنت همین مطلب صورت بگیرد. چرا که در غیر اینصورت صحبت‌های شما بطور کلی در سایر مکان‌های دیگر نادیده گرفته می‌شوند.

[tweet 1284537686825545730 hide_thread=’true’ lang=”fa”]

بروزرسانی
جناب آقای عابدی، به اطلاع می‌رسانم در مورخ ۳مرداد ۱۳۹۹ فرصت شما با پایان رسید. از شما و تمامی اعضا قبیله آزادی از بابت اقدام هوشمندانه‌ای که به انجام رساندید 😋👇 صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم. منتظر باشید.

سوال:
اکثر دوستان نزدیک دانیال بهزادی بخوبی از محل کار این شخص و جزییات آن
به خوبی باخبر بوده و حتی سر همین موضوع بارها از او پشتیبانی نیز کرده‌اند.

آتش به اختیارید

👊جناب اقای منصور امینی و سید پویان حسین پور شما در پیگیری این موضوع کاملا آتش به اختیار هستید👊

اگر فیلم در ژانر اکشن و جنایی دوست دارید،خوب فیلمش رو هم نگاه کنید