سوشا مصلح

سلام! به اطلاع شما می‌رسانیم محتواهای این مطلب در وضعیت چرک‌نویس قرار دارد و هم‌اکنون درحال سپری کردن فرایند تدوین، تکمیل و بازنگری محتوا می‌باشد و صرفا جهت اطلاع مخاطب اصلی آن منتشر گردیده است. لذا حذف شدن این پیام به معنای انتشار نهایی این مطلب می‌باشد و به محض این اتفاق ما حتما این موضوع را از طریق این کانال در تلگرام اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

آدمی بیش از آنکه از کسانی رنج کشیده باشد که سخنان ناگوار گفته باشند، از کسانی رنج کشیده، که سخنان زیبا بر زبان رانده‌اند. آنان که با شعارهای جذاب و وسوسه‌برانگیز، سخنان عوام‌فریبانه و ادعاهای نادرست و غلوآمیز احساسات و تعلقات قلبی او را به بازی گرفتند و او را به راهی کشاندند که خود می‌خواستند.

متاسفانه گویا برخی هنوز نمی‌دانند یا نمی‌خواهند بدانند که روابط میان انسان‌ها و جوامع انسانی، روابطی دوطرفه و متکی بر تأثیر و تأثر متقابل است.

سکوت در قبال فرهنگ‌زدایی به دست خودی‌ها که مفهومی جز دفاع و حمایت ضمنی از آن ندارد، علاوه بر اینکه عملی ضد بشری است، بی‌گمان منجر به واکنش‌ها و صدمه‌های متقابل نیز می‌شود. سنگی است که بزودی به سمت پرتاب کننده آن باز خواهد گشت و تیری که دیر یا زود کمانه خواهد کرد و زخم‌ها برجای خواهد گذاشت. در این زخم‌ها «پرّ خویش» می‌بینیم اگر نیک بنگریم.

بـد خواه کسان هیچ بـه مقصـد نرسد ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ یک بد نکند تــا به خـودش صد نرسـد
من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من ‍ ‍ ‍ ‍ ‍ تـو نـیک نـبینی و بـه مـن بــد نـرسـد

چو بد کردی، مشـو ایمن زآفات
که لازم شد طبیعت را مکافات

چیزی که سرنوشت انسان را می سازد
«استعدادهایش» نیست «انتخابهایش» است!

شما اینجا نیامده‌اید که انتخاب کنید!
اینجایید تا بفهمید که چرا این انتخاب را کردید؟!

و اگر نیاز به راه بازگشتی داشتید، راهش اینجاست😌

جناب آقای سوشا مصلح!


بهره‌کشی و ظلم به انسان‌ها در همه جوامع وجود داشته است. اما تفاوت‌ها در این بوده که بعضی جوامع با یکدیگر متحد شده و منتظر فرصتی برای رهایی بوده‌اند، اما برخی دیگر به همنوع خود خیانت کردند تا منافع بیشتری را تصاحب کنند.

هر آنچه تعادل فرد و اجتماع را برهم زند عملی مفسدانه است و هر آنچه به انسان و اجتماع آرامش بخشد عملی مصلحانه است. اصولا آنچه که در فرایند افساد فی الارض پیش می‌آید چیزی است فراتر از یک جرم معمولی که اثرش متوجه یک نفر یا گروهی از افراد باشد. این قسم جرایم مستقیما بر روی نظام اسلامی و یا حداقل یک طبقه مشخص از جامعه اثر می‌گذارند. رای مثال عملکرد سازماندهی شدهٔ یک نفر در راستای منفعت طلبی‌های خود و گروهش(مثل قبیله نرم‌افزار آزاد😁) می‌تواند معیشت بخش یا کلی از مردم را تحت الشعاع قرار دهد.

بر اساس شواهد و ادله موجود در این وبلاگ اینگونه بنظر می‌رسد که جنابعالی یکی از اعضایرسمی «قبیله نرم‌افزار آزاد» می‌باشید. قبیله‌ای که در حقیقت در حال پیاده‌سازی و اجرای یک پروژه رسانه‌ای و سایبری بسیار هوشمندانه با موضوع براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی می‌باشد.

هدف اصلی این قبیله «ایجاد انشقاق و تفرّق در میان نسل‌های جامعه» است. عوامل این قبیله همواره در تلاش هستند زیر پرچم نرم‌افزار آزاد با ترویج هدفمند ابتذال و عادی‌سازی بداخلاقی‌ها و نابهنجاری‌ها در جامعه از یکطرف با «بی‌هویت کردن و از خود بیگانه ساختن نسل جوان» بتوانند «فروپاشی نهادهای اجتماعی» را رقم بززند و از طرف دیگر

واقعا درکت نمی‌کنم چرا وقتی همانطوری که باهام رفتار کردید، می‌خواهم باهاتون رفتار کنم عصبانی می‌شوید؟

که فرمودید بسیار خوشحال خواهید شد که جزیی از ستم کنان بنده باشید🤣!

شما و سایر اعضای قبیله چندین سال‌ است که تو کار حذف کردن دیگران هستید!

اصلا چرا باید حذف کنید؟!

با هوچیگری و نفرت‌پراکنی

با هوچیگری و نفرت‌پراکنی