فهرست همه صفحات

همه این صفحات محتواهای چرک‌نویس و پیش‌نویسی هستند ناقص و آزمایشی، که طی مدت گذشته داشتم با آنها پازل‌های محتوای معکوس را آماده می‌کردم. گفتم شاید برایتان جالب باشد.

فهرست همه صفحات

همه این صفحات محتواهای چرک‌نویس و پیش‌نویسی هستند ناقص و آزمایشی، که طی مدت گذشته داشتم با آنها پازل‌های محتوای معکوس را آماده می‌کردم. گفتم شاید برایتان جالب باشد.

برای این وبلاگ قشنگم رو ریپورت کردید 🙁

بروزرسانیاز تمامی اعضا قبیله آزادی از بابت اقدامات هوشمندانه‌ای که به انجام رساندید 😋👇 صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم. منتظر باشید. جالب است که اکثر دوستان اعم از نزدیک و دور دانیال بهزادی بخوبی از محل کار این شخص و جزییات آن به خوبی باخبر بوده و حتی سر همین موضوع بارها از او پشتیبانیContinue reading “برای این وبلاگ قشنگم رو ریپورت کردید :(“

آیا گوش‌ دادن هنر است؟

پرسشی که ظاهرا بسیار پیش پا افتاده است اما در واقع حلال مشکلات فراوانی است که مردمان این عصر با آن دست در گریبانند. سخنان نسنجیده و واکنش‌های سریع و بدون تامل و همچنین داوری‌های نابه‌جا را می‌توان تنها نمونه‌ای از مشکلات فراوانی دانست که همگی از سرچشمه‌ای واحد و یکسان می‌جوشد. مردمان این دورهContinue reading “آیا گوش‌ دادن هنر است؟”

صفحه اصلی دوم

بهروز حسن بیگی

تاریخ به ما یاد می‌دهد که انسان‌ها و ملت‌ها، تنها زمانی عاقلانه رفتار می‌کنند که از باقی رفتارها خسته شده باشند! با این مقدمه خواستم یادآور بشوم، اگر چه سناریوی اصلی این داستان یا سواد رسانه‌ای هم‌اکنون تکمیل گردیده است، اما همچنان پازل‌های(تصاویر) این صفحه به درستی در کنار هم قرار نگرفتند و ویرایش آنContinue reading “بهروز حسن بیگی”

مهدی بیگی

مهدی بیگی

قبیله دین آزادی‌

چارت نفوذ جریانی آزادی‌های یواشکی نفوذ جریانی چیست؟ نفوذ جریانی، یعنی شبکه‌سازی در داخل ملّت؛ در نفوذ بسیار خطرناک جریانی، مجموعه‌ای از افراد با اهداف جعلی، دروغین و اما جذاب، با روش‌های متفاوت با یکدیگر مرتبط شده، و با مطرح ساختن آنها در جامعه سعی می‌کنند افراد مؤثر را که می‌توانند در جامعه اثرگذار باشندContinue reading “قبیله دین آزادی‌”

چرا محتوای معکوس😎

متاسفانه در چند سال اخیر، مطالب و موضوعات زیادی می‌بایست نوشته و منتشر می‌شدند که نشدند. واهمه‌ای از تنگناها و تعدی‌های رایج در یک محیط افراطی، عقب‌افتاده، متحجر، واپس‌گرا، رشدنیافته و رو به انحطاط، در میان نیست. آنچه موجب نگرانی است، ترکیب معضل قبلی با سواستفاده‌هایی است که عده‌ای از قشریون، قومیون، ارتدادیون، ملحدون وContinue reading “چرا محتوای معکوس😎”

موارد مجاز در افشای راز

دین مبین اسلام بر حفظ اسرار بسیار تأکید دارد؛ زیرا این امر، تمرینی است برای حفظ آبروی خویش و پاسداری از رازهایی که دیگران نزد شخص به امانت گذاشته‌اند. اما در مواردی افشای اسرار مجاز می‌شود که آنها را بصورت مختصر در این مطلب بازگو می‌کنم. هر انسانی در زندگی خویش، خواه و ناخواه اسراری داردContinue reading “موارد مجاز در افشای راز”

هکتیویسم طوفان

برای مثال آیا می‌دانید که این قبیل رفتارهای خشونت‌آمیز و تفرقه‌انداز دقیقا دارد توسط برخی از نوابیغ‌ نماهای داخل کشور به نسل جوان آموخته می‌شود؟! آیا می‌دانید که این قبیل رفتارهای خشونت‌آمیز به قصدو توسط برخی از نخبگان همین کشور به نسل جوان دارد آموزش داده می‌شود؟!

مرحله آخر: پاکسازی اراذل و اوباش

پیشگفتار من اعتقاد راسخ دارم که اصلاح اساسی عادات ناپسند، در ممالک و جامعه‌های ذوق زده‌ای همچون ایران:با بستن مچ‌بند و سربند و دویدن بدنبال روبَهان فرصت شمار، با سر دادن شعارهایی که مضمون پیامشان ایدآل‌گرایی و کمال‌گرایی می‌باشد، با مطرح ساختن یا نوشتن مطالب آرمانی و روشن‌فکرانه و … ، با سمینار و کنفرانسContinue reading “مرحله آخر: پاکسازی اراذل و اوباش”

سید بهداد اسفهبد: سند انحراف جنسی 🙈

این سند تقدیم می‌شود:به همه آن شل مغزان خود زرنگ و خردمند! و دیگران احمق و نفهم و نادان پنداریکه در قبیله نرم‌افزار آزاد ایران/لاگ تهران به دنبال توهم آزادی هستند🤣

امیرعماد میرمیرانی(جادی)

این صفحه بصورت موقت از حالت محافظت شده خارج می‌گردد تا صرفا به یک مخاطب مشخص نسبت به برخی مباحث و موضوعات هشدار داده شود. محتوای این صفحه بیشتر جنبه یادداشت دارد و فقط به همین منظور چیدمان شده است. گواهی رفع مسئولیت 🙂 نوشته‌ٔ زیر-که اصلا نوشته نیست! و فقط مستندات آماده شده چندینContinue reading “امیرعماد میرمیرانی(جادی)”

محمدامین بازگیر: ملقب به فروزی(frowzy)/ویکی‌پدینی

جناب آق ترولاوباشگر فضای مجازی و رفیق شفیق محمدرضا حقیری: این هدیه ویژه و ناقابل بنده را که البته فعلا ناقص است، تقدیم به شما می شود تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد. آزادی از نظر این اوباشگران اینگونه است

سوشا مصلح

واقعا درکت نمی‌کنم چرا وقتی همانطوری که باهام رفتار کردید، می‌خواهم باهاتون رفتار کنم عصبانی می‌شوید؟ که فرمودید بسیار خوشحال خواهید شد که جزیی از ستم کنان بنده باشید🤣! شما و سایر اعضای قبیله چندین سال‌ است که تو کار حذف کردن دیگران هستید! اصلا چرا باید حذف کنید؟! با هوچیگری و نفرت‌پراکنی با هوچیگریContinue reading “سوشا مصلح”

سید مصطفی آهنگرها

جادی برای چی می‌خواهید؟! مشاوره بهتون میده؟! مدیریتون میکنه؟ راه‌های جدید برای نفرت‌پراکنی و تفرقه‌اندازی یادتان میده؟! زمینه‌سازی و جریان‌سازی میکنه؟! از شنیدن اسم «مجوز پوشش» جا خوردی؟! این را بخون! 👇 حالا می‌تونی ذوب بشی🤣 داره میگه چندتا دوست ترنس داره که وارد پوشش شدن! چادری شدن و نماز و روزه‌شان هم ترک نمی‌شود!Continue reading “سید مصطفی آهنگرها”

فرزاد محسن‌وند🙃

اگر تو زندیگت یک حرف درست زده باشی همین یک مورد هست👌👍 فعلا این‌ها را الحساب از من قبول کن🤗، تا سر فرصت بتوانم اساسا در خدمت شما و دوستانت باشم. درضمن به شما تبریک عرض می‌کنم!از بابت حضور در این جمع! بزودی متوجه ماجرایش خواهی شد! درضمن احیانا اگر از همکاری با سالار کابلیContinue reading “فرزاد محسن‌وند🙃”

دموی پازل سوم 😁

جادی عزیزم چندتا نکته را متذکر شوم:۱- همانطور که خودت خیلی بهتر بلد هستی این مطلب و محتوای آن دقیقا بر اساس قانون آزادی بیان است. همچنین جاج کردن نیز حق مسلم من است. ۲- میدانم که میدونی، اما باز لازم است که تذکر بدم که که جاج کردن چندین مدل مختلف دارد، برای مثالContinue reading “دموی پازل سوم 😁”

سیامک مختاری

وقتی الگوی زندگی کسی، ناصر آذرشب باشد نتیجه‌اش بهتر از سیامک مختاری نمی‌شود!

اهمیت فرهنگ

چارت نفوذ جریانی آزادی‌های یواشکی نفوذ جریانی چیست؟ نفوذ جریانی، یعنی شبکه‌سازی در داخل ملّت؛ در نفوذ بسیار خطرناک جریانی، مجموعه‌ای از افراد با اهداف جعلی، دروغین و اما جذاب، با روش‌های متفاوت با یکدیگر مرتبط شده، و با مطرح ساختن آنها در جامعه سعی می‌کنند افراد مؤثر را که می‌توانند در جامعه اثرگذار باشندContinue reading “اهمیت فرهنگ”

بکاپ -چارت نفوذ جریانی آزادی‌های یواشکی

چارت نفوذ جریانی آزادی‌های یواشکی نفوذ جریانی چیست؟ نفوذ جریانی، یعنی شبکه‌سازی در داخل ملّت؛ در نفوذ بسیار خطرناک جریانی، مجموعه‌ای از افراد با اهداف جعلی، دروغین و اما جذاب، با روش‌های متفاوت با یکدیگر مرتبط شده، و با مطرح ساختن آنها در جامعه سعی می‌کنند افراد مؤثر را که می‌توانند در جامعه اثرگذار باشندContinue reading “بکاپ -چارت نفوذ جریانی آزادی‌های یواشکی”

بهداد اسفهبد: تسلیت عرض می‌کنم

پیشگفتار چند هفته پیش بود که یهویی یاد بهداد اسفهبد کردم، چک کردم ببینم دنیا دست کیه! که متوجه شدم پروفایل‌ اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین ایشان دیگر در دسترس نیستند و انگاری حذف شده‌اند! بسی خوشحال شدم، یک پست تو فیسبوکم زدم و رفتیم دنبال کار و زندگیم. تا اینکه امروز هنگامی که داشتم چندContinue reading “بهداد اسفهبد: تسلیت عرض می‌کنم”

Blog Feed